niedziela, 17 stycznia, 2021
Strona główna Lifestyle 9 gadżetów podróżniczych, które cię zainteresują

9 gadżetów podróżniczych, które cię zainteresują

Zanim pojedziesz do innego miasta, stanu lub kraju, odwiedź sklep elektroniczny i kup kilka podróżnych gadżetów. Ten przewodnik zawiera dziewięć świetnych rekomendacji dotyczących produktów, które możesz umieścić na swojej liście.

Kompaktowe żelazko parowe

Po przybyciu do hotelu możesz nie mieć dostępu do deski do prasowania lub żelazka. W tej sytuacji mini żelazko jest bardzo pomocne, ponieważ prasuje jak zwykłe żelazko, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Przeciętne kompaktowe żelazko wytwarza ciepło z 420-watowego silnika, a jego mechanizm grzewczy ma kilka ustawień temperatury.

Walizka Smart Suitcase


Inteligentne walizki są już dostępne i mają praktyczne funkcje, takie jak lampka LED i port USB. Walizki te są również ognioodporne, a gdy nie są już potrzebne, można je poddać recyklingowi. Największą zaletą jest możliwość śledzenia. Jeśli kiedykolwiek zgubisz inteligentną walizkę, możesz określić jej położenie za pomocą aplikacji.

Slim Wash Bag


Kiedy spędzasz czas w środowisku dzikiej przyrody, możesz prać ubrania na zewnątrz w workach do prania. Torby te są powszechnie używane przez podróżnych w Afryce i Azji Południowej, ponieważ większość stref w tych miejscach nie posiada pralek i innych urządzeń.

High-Quality Beach Blanket


Wysokiej jakości sprzęt plażowy jest przeznaczony głównie do użytku wojskowego. Jednakże, C Gear tworzy zaawansowaną matę, którą można kupić jako zwykły konsument. Jest doskonała dla podróżników, ponieważ posiada unikalną powłokę, która odbija lepki piasek.

Przenośny hotspot

Hotspot pomagaa podróżnym uzyskiwać sygnały na telefonach i tabletach w różnych miejscach. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym, są bardzo smukłe i potrafią przyciągnąć i utrzymać bardzo silny sygnał w hotelach w ponad 130 krajach.

Konfigurowalny plecak

Plecaki z możliwością konfiguracji są idealne dla turystów, którzy są również biznesmenami. Unikatowym aspektem tego produktu jest możliwość przejścia od zwykłego plecaka do teczki biznesowej. Obie konfiguracje mają wystarczająco dużo miejsca na wiele niezbędnych przedmiotów podróżnych i akcesoriów biznesowych.

Próżnia podróżna


Bez względu na to, dokąd się udasz, będziesz musiał radzić sobie z brudem i kurzem, a także nie zawsze będziesz miał dostęp do odkurzacza, który może odciągać powietrze z worka próżniowego. Zamiast czekać na pokojówkę, możesz odkurzyć pamiątki wewnątrz worków z odkurzaczem podróżniczym. Wakuacja VAGO jest warta zakupu, ponieważ posiada automatyczną pompę i strategiczny czujnik, który wykrywa ciśnienie.

Butelka na wodę z oczyszczaczem

W Afryce, Azji, Ameryce Środkowej i na Bliskim Wschodzie jest wiele miejsc, które zanieczyszczają wodę. Zanim pojedziesz do któregokolwiek z tych miejsc, zapakuj butelkę z wodą, która ma swój własny system oczyszczania.

Przenośny głośnik Bluetooth

Dźwięki otoczenia mogą pomóc w zasypianiu podczas pobytu w pokoju hotelowym. Najbardziej praktycznym sposobem na lepsze drzemanie jest słuchanie tych dźwięków przez przenośny głośnik Bluetooth. Gdy nadchodzi czas rozpoczęcia dnia, możesz zabrać ze sobą przenośny głośnik, ponieważ zmieści się on w Twojej kieszeni.

POPULARNE

Ciekawostki o Żyrafach dla dzieci i nie tylko

W dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy dla was 36 róznych ciekawostek o żyrafie Słowo "żyrafa" pochodzi od arabskiego słowa zarāfa,...

5 wskazówek, aby podróżować bez stresowo

Więc dla tych z Was, którzy myślą o ucieczce na jakiś czas lub którzy mają dość zmartwień, oto pięć najlepszych wskazówek na...

Podróżowanie w czasie globalnej pandemii – 3 rzeczy, które możesz zrobić

Nie, nie będziesz teraz podróżować! Podróżowanie to coś, czym chcesz się cieszyć. Nawet jeśli nie martwisz się o złapanie najbardziej przerażającej infekcji...

9 gadżetów podróżniczych, które cię zainteresują

Zanim pojedziesz do innego miasta, stanu lub kraju, odwiedź sklep elektroniczny i kup kilka podróżnych gadżetów. Ten przewodnik zawiera dziewięć świetnych rekomendacji...